США ввели санкції проти трьох організацій з Росії

Держдепартамент США ввів санкції проти трьох російських організацій, які звинувачуються в порушенні американського законодавства про нерозповсюдження зброї масового ураження.

У документі, який розміщений в федеральному реєстрі, згадані Кумертауське авіаційне виробниче підприємство, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, Науково-виробниче об’єднання машинобудування, передає ТАСС.

Тульське Конструкторське бюро приладобудування вже раніше потрапляло під санкції Держдепу. У травні минулого року його також внесли до списку санкцій через законодавство про нерозповсюдження зброї масового ураження. Крім цього тульське КБ входить і до списку санкцій Мінфіну США, введених за анексію Криму.

У Держдепі не уточнили, за що конкретно покарано кожна зі згаданих організацій. Повідомляється лише, що обмеження вводяться за порушення, встановлені санкціями проти Сирії, Північної Кореї та Ірану.

АТ «Конструкторське бюро приладобудування імені академіка А.Г.Шіпунова», як випливає з інформації на сайті підприємства, займається розробкою зенітно-ракетних гарматних комплексів «Панцир-С», які призначені для протиповітряної оборони.

Кумертауське авіаційне виробниче підприємство входить в холдинг «Вертольоти Росії» і виробляє вертольоти ОКБ Камова.

НВО машинобудування входить в корпорацію «Тактичне ракетне озброєння» і займається виробництвом ракетної та космічної техніки.

Крім російських організацій під санкції потрапили компанії з Іраку, Туреччини та Китаю. Зокрема, під обмеженнями опинилася компанія Wuhan Sanjiang Import and Export, штаб-квартира якої знаходиться в охопленому коронавірусом Ухані.