Міністр цифрової трансформації продемонстрував три можливі варіанти інтерфейсу електронного паспорта громадянина України

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров продемонстрував три можливі варіанти інтерфейсу електронного паспорта громадянина України.

Про це повідомляється на Facebook–сторінці міністра.

Він зазначив, що за допомогою паспорта в смартфоні в українців буде можливість пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки (і ще багато життєвих ситуацій).

“Нам здається, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском). Подивіться варіанти. Що думаєте? Ми за простоту”, – написав він.

Можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ матимуть змогу власники закордонного паспорта та ID-картки”.

У Мінцифрі показали дизайн електронного паспорта

6 лютого в Україні запустили мобільний додаток “Дія”, в якому українці зможуть зберігати документи в електронному вигляді і в майбутньому отримати доступ до всіх державних онлайн-сервісів. На першому етапі у додатку доступні водійські права і техпаспорт.

Крім цього повідомлялося, що до кінця року планується запуск 50 онлайн-послуг. Будуть запущені найбільш затребувані послуги в електронному форматі.