Міністерстві оборони країни розробляє проект закону про створення в Україні військової поліції

Проект закону про створення в Україні військової поліції, який розробляють у Міністерстві оборони країни, буде подано до Верховної Ради до 22 лютого 2020 року, заявив заступник глави оборонного відомства Олександр Поліщук.

“Ми усвідомлюємо, що запізнюємося з підготовкою цього законопроекту, але водночас ми вважаємо, що він надійде вчасно, до кінця наступного тижня”, – заявив Поліщук у п’ятницю на засіданні комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради, передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”

На уточнювальне запитання від депутата Ірини Верещук (“Слуга народу”) про те, чи відбудеться внесення законопроекту до 22 лютого 2020 року, заступник міністра відповів ствердно. Він зазначив, що наразі з приводу функцій і повноважень військової поліції тривають дискусії.

“Є деяка дискусія того, як має виглядати військова поліція: чи має бути у неї функція слідства чи ні? Це те питання, яке ми на горизонтальному рівні допрацьовуємо з нашими колегами з інших міністерств”, – додав Поліщук.

Раніше глава Військової служби правопорядку підполковник Володимир Потапов заявив, що законопроект про створення військової поліції в системі Міністерства оборони має потрапити до ВР до 31 березня 2020 року.