У літньої пасажирки круїзного лайнера Westerdam виявили смертельний коронавірус

У літньої пасажирки круїзного лайнера Westerdam, який причалив в Камбоджі, виявили смертельний коронавірус, повідомило агентство Reuters.

“Малайзія заявила в суботу, що 83-річна жінка, яка перебувала на борту MS Westerdam, керованого підрозділом Carnival Corp, пройшла тест на коронавірус і отримала позитивний результат після прибуття в Куала-Лумпур з Камбоджі. Вона була першою з судна, що перевозило 1455 пасажирів і 802 членів екіпажу, з позитивним результатом тесту”, – пише видання.

У пасажирки лайнера Westerdam виявили коронавірус

Зазначається, що оператор круїзного судна запросив додаткові тести. Камбоджійська влада також закликала Малайзію переглянути результати досліджень.

“Віце-прем’єр Малайзії Ваз Азіза Ван Ісмаїл повідомив, що на американському судні було проведено повторне тестування, і воно знову дало позитивний результат. У її чоловіка тест був негативним”, – зазначає видання.

Нагадаємо, лайнер Westerdam вийшов з Гонконгу 1 лютого. Він планував здійснити візит в низку японських портів. Ці плани були скасовані за наполяганням японської сторони, яка побоювалася можливої ​​наявності на борту людей з підозрою на новий коронавірус. Пізніше лайнер відмовилися пустити в свої порти влада Південної Кореї, Філіппін, Тайваню, Таїланду і Гуаму. Його прийняла тільки Камбоджа.