«Ліверпуль» не зобов’язаний відпускати Салаха на Олімпіаду

Головний тренер молодіжної збірної Єгипту Шавки Гаріб включив нападника «Ліверпуля» Мохамеда Салаха в попередній список з 50 гравців для участі в Олімпійських іграх 2020 року, однак футболіст не виступить на турнірі, якщо цього не захоче «Ліверпуль».

Джерело в ФІФА повідомило, що «Ліверпуль» не зобов’язаний відпускати свого гравця на ОІ, які пройдуть з 24 липня по 9 серпня в Токіо.

Картинки по запросу "салах"

«Чоловічий олімпійський футбольний турнір, а також всі змагання ФІФА з віковими обмеженнями не включені до календаря міжнародних матчів чоловіків на 2018-2024 роки, тому клуби не зобов’язані відпускати гравців для участі в змаганнях», – цитує представника ФІФА Goal.

Якщо Салаху дозволять взяти участь в олімпійському турнірі, то він пропустить передсезонку з «Ліверпулем» і початок нового сезону АПЛ. Якщо Салах зацікавлений в поїздці до Японії, то йому доведеться особисто переконати головного тренера «Ліверпуля» Юргена Клоппа відпустити єгиптянина на Олімпіаду. На рішення Клоппа і «Ліверпуля» може вплинути той факт, що у клуба один з найбільш насичених календарів в європейському футболі, тому футболістові необхідно як слід відновитися в міжсезоння.