Олімпіада в Токіо пройде під девізом “Об’єднані емоціями”

Організатори літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо оприлюднили офіційний девіз майбутніх змагань – “Об’єднані емоціями” (United by Emotion). Організатори хочуть відзначити роль спорту в об’єднанні людей.

“Натовпи глядачів, які до Ігор ще не були знайомі один з одним, зберуться разом і дізнаються, що у них набагато більше спільного, ніж відмінного”, – заявив оргкомітет Ігор.

Нагадаємо, Олімпійські ігри в Токіо пройдуть з 24 липня по 9 серпня 2020 року, Паралімпійські ігри – з 25 серпня по 6 вересня. За словами організаторів, питання про те, щоб перенести Олімпіаду через епідемію нового коронавируса, навіть не розглядалося.

У грудні 2019 року Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) відсторонило Росію від участі в найбільших міжнародних змаганнях на чотири роки. Причиною такого рішення стали виявлені експертами WADA маніпуляції з деякими даними, отриманими з московської лабораторії. У базі містилися відомості про результати допінг-тестів російських спортсменів за період з січня 2012 по серпень 2015 року.

Це означає, що російські спортсмени не зможуть виступати під національним прапором на літній Олімпіаді в Токіо, а також зимових Олімпійських іграх в Пекіні 2022 року і чемпіонаті світу з футболу в Катарі в 2022 році. До участі допустять лише тих атлетів, які доведуть, що не причетні до допінгових порушень. Вони зможуть виступати на Іграх і світових першостях в нейтральному статусі і без російського гімну.