У Мадриді підтвердили перший випадок зараження коронавірусом

Перший випадок зараження коронавірусом зафіксований в Мадриді, загальне число тих, що заразилися на території Іспанії зросла до семи.

“Активований протокол у зв’язку з коронавірусом в автономному співтоваристві Мадрид після того, як у людини був отриманий позитивний результат аналізу”, – повідомило в Twitter міністерство охорони здоров’я Іспанії.

За даними ЗМІ, вірус був виявлений у 24-річного молодого чоловіка, який недавно їздив до Італії. Після появи симптомів він звернувся до медиків, які приїхали до нього додому і взяли аналізи. В даний час молода людина ізольований вдома і незабаром буде госпіталізований в одну з лікарень.

МОЗ Іспанії у вівторок також повідомив про підтверджений випадок зараження коронавірусів на території автономного співтовариства Валенсія. Пацієнт перебував у лікарні під наглядом, куди звернувся сам після повернення з Італії.

У вівторок коронавірус був також підтверджений в Каталонії. Цей випадок став першим на території материкової частини Іспанії. Хвора жінка недавно повернулася з поїздки по півночі Італії. До недавнього часу в Іспанії було зафіксовано всього два випадки зараження на Канарських і Балеарських островах – йшлося про іноземців, які заразилися за межами країни. Обидва пацієнти вилікувалися і були виписані з лікарні.