На Харківщині двох податківців підозрюють у завданні державі збитків на 2,7 млн грн

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру двом працівникам Головного управління Державної податкової служби у Харківській області у завданні державі збитків на 2,7 млн грн.

Про це повідомляє прес-служб ДБР.

Зокрема, одному із заступників начальника ГУ ДПС у Харківській області повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України), його підлеглому – у невиконанні судового рішення (ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що службові особи, будучи співробітниками ГУ ДФС у Харківській області, у 2015-2017 роках перешкоджали виконанню рішень адміністративного суду щодо відшкодування податку на додану вартість товариству, яке займалося продажем автомобілів.

Зазначається, що через незаконні дії податківців, поряд з основним боргом, держава сплатила ще й понад 2 мільйони 700 тисяч гривень пені.

За інформацією прокуратури Харківської області, наразі вирішується питання щодо відсторонення підозрюваних від займаних посад та обрання відносно них запобіжних заходів.