Динамо сенсаційно програло Дніпру – 1

Київське “Динамо” в рамках 20-го туру української Прем’єр-ліги сенсаційно програло “Дніпру-1”.

Напружений поєдинок у Дніпрі завершився з рахунком 3:1 на користь підопічних Дмитра Михайленка.

Зустріч розпочалася дуже несподівано. Уже на 6-й хвилині команда Олексія Михайличенка залишилася в меншості. Віталій Буяльський отримав пряму червону картку за грубу гру проти Юрія Вакулка.

Головний арбітр матчу Катерина Монзуль ухвалила таке рішення після перегляду відеоповтору на моніторі (VAR).

Незважаючи на чисельну меншість, “біло-сині” упродовж першого тайму загрожували воротам дніпровського клубу та в компенсований час вікрили рахунко у зустрічі. Назарія Русина завалили у штрафному майданчику господарів. Одразу Монзуль показала форварду “Динамо” жовту картку за симуляцію, але перегляду відеоповтору змінила своє рішення – скасувала “гірчичник” і призначила пенальті у ворота команди Михайленка. Вирок холоднокровно реалізував Беньямін Вербич.

У другому таймі Дмитро Михайленко провів заміну, яка вирішила долю зустрічі – на поле вийшов орендований у “Динамо” Владислав Супряга.

Чемпіон світу U-20 тричі відзначився у воротах Георгія Бущана та приніс своїй команді вольову перемогу – 3:1.

Якщо перший свій гол дніпряни забили у більшості, до два інші взяття воріт уже були в рівних складах. На 75-й хвилині Володимир Польовий сильно вдарив по нозі Караваєва та після перегляду відеоповтору отримав пряму червону картку.

«Дніпро-1» – «Динамо» – 3:1

Гол: Владислав Супряга (71, 82, 90) – Беньямін Вербич (45 + 5, з пенальті)

Попередження: Олександр Назаренко (34) – Володимир Шепелєв (59), Віталій Миколенко (86)

Видалення: Віталій Буяльський (6, груба гра) – Володимир Польовий (71, груба гра)

«Дніпро-1»: Валерій Юрчук, Володимир Адамюк, Максим Лопирьонок, Сергій Логінов, Володимир Польовий, Сергій Кравченко, Франциско Ді Франко, Юрій Вакулко, Олександр Назаренко (Папа Гуйє, 87), Олексій Чичиков (Владислав Супряга, 63), Олексій Хобленко (Владислав Шаповал, 78)

Запас: Андрій Кліщук, Лукас Тейлор, Арсеній Батагов.

«Динамо»: Георгій Бущан, Артем Шабанов, Денис Попов, Томаш Кедзьора, Сергій Сидорчук, Володимир Шепелєв (Міккель Дуелунд, 84), Віталій Буяльський, Беньямін Вербич, Віталій Миколенко, Aлександр Караваєв (Віктор Циганков, 77), Назарій Русин (Карлос де Пена, 77)

Запас: Денис Бойко, Мохаммед Кадір, Фран Соль, Микола Шапаренко.