На Луганщині поліція затримала торгівця сильнодіючими лікарськими препаратами

Оперативники Управління протидії наркозлочинності, слідчі слідчого Управління, працівники відділу протидії кіберзлочинності та спеціальних підрозділів разом із бійцями КОРДу під процесуальним керівництвом прокуратури задокументували збут чоловіком сильнодіючого лікарського засобу метандієнону в особливо великому розмірі.

Як передає прес-служба поліції Луганської області, 28-річного мешканця смт. Новопськов Луганської області затримано в порядку статті 208 КПК України під час збуту великої кількості сильнодіючих лікарських засобів.

Під час проведення санкціонованих судом обшуків, як за місцем його мешкання, так і в його офісі, було виявлено та вилучено велика кількість (понад 30 тисяч пігулок) сильнодіючих лікарських засобів метандієнону, нандролону та понад 50 найменувань сильнодіючих лікарських препаратів, які взагалі не зареєстровані в Україні.

Було встановлено, що чоловік у своїй бізнес-діяльності використовував Інтернет – мережу та безконтактно. Отримуючи онлайн – замовлення, шляхом відправлення посилок збував сильнодіючі лікарські засоби.

В рамках відкритого за даним фактом кримінального провадження за статтею 321 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин» триває досудове слідство.