“Рома” присвятить перший домашній матч після перерви медпрацівникам

Італійський футбольний клуб “Рома” на своєму офіційному сайті оголосив, що перший домашній матч після відновлення змагань буде присвячений медичним працівникам, які допомагають пацієнтам з коронавірусом.

Італія першою з п’яти провідних європейських ліг оголосила про припинення проведення чемпіонату.

“Рома” надасть медпрацівникам до 5 тисяч безкоштовних квитків на першу домашню гру після повернення на поле, щоб фанати могли висловити свою вдячність за зусилля медиків під час кризи. Крім того, клуб пожертвує частину кожного проданого квитка на кампанію зі збору коштів для покупки лікарняного обладнання та медичних препаратів в Римі. Також “Рома” введе спеціальний знижений тариф на квитки для медпрацівників з початку наступного сезону.

“Неможливо перебільшити, наскільки високо ми цінуємо роботу медичного персоналу в Італії і в усьому світі. Ми хочемо віддати особливу данину поваги тим медичним працівникам, які трагічно загинули, і вихвалити абсолютних героїв, які кожен день продовжують ставити здоров’я інших людей вище свого в ім’я порятунку життів”, – заявив президент “Роми” Джеймс Паллотта.

Згідно з останніми даними, загальне число випадків зараження коронавірусом в Італії досягло майже 92,4 тисячі, померло понад 10 тисяч осіб.