Парламентарі ЄС звинуватили Росію в дезінформації на тлі пандемії

Три члени фракції Європарламенту “Зелені-Європейський вільний альянс” від ФРН закликали керівництво ЄС зайнятися дезінформаційною кампанією про COVID-19, яку проводить Росія, йдеться в листі парламентаріїв, що потрапив у розпорядження РІА Новини.

“Ми серйозно стурбовані поточними дезінформаційними і пропагандистськими зусиллями, особливо з боку Китаю і Росії. Для більшості з нас, що спостерігають за ситуацією, очевидно, що робляться спроби підірвати ЄС і посіяти недовіру серед місцевого населення і європейських сусідів по відношенню до ЄС, його демократичних цінностей та інститутів”, – йдеться в електронному листі парламентаріїв.

Автори тексту, члени Європейського парламенту від Німеччини Сергій Лагодинський, Олександра Геесе і Віола фон Крамон-Таубадель цитують недавні висновки підрозділу ЄС East StratCom Task Force і говорять про те, що ці висновки вказують на їх точку зору.

“Ми повинні продовжувати брати за основу їх (East StratCom Task Force) багаторічний досвід для розкриття пропагандистських міфів і стратегій з дезінформації”, – пишуть парламентарії.