СБУ викликає на допит депутата Лероса

Народному депутату України від ”Слуги народу” Гео Леросу направлено повістку про виклик на допит у якості свідка у кримінальному провадженні.

Про це повідомили в прес-центрі Служби безпеки України.

Зазначається, що Головне слідче управління СБУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ”незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації для відеофіксації зустрічей Дениса Єрмака, тобто злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України”.

Відеоматеріали були оприлюднені 29 березня Леросом на його сторінці у Facebook.

”Для встановлення об’єктивної істини та притягнення винних осіб до відповідальності під час досудового слідства Головним слідчим управлінням СБ України народному депутату Гео Леросу направлено повістку про його виклик на допит в якості свідка у кримінальному провадженні. 1 квітня з метою вручення повістки співробітники СБУ прибули за місцем проживання Гео Лероса, однак він відмовився особисто отримати повістку про виклик та запропонував звернутися до його адвоката”, – заявили у відомстві.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, народні депутати фракції “Слуга народу” висловили стурбованість реакцією правоохоронних органів на інформацію, оприлюднену нардепом Гео Леросом.

Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос виклав у вільний доступ відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака – Денис Єрмак – обговорює питання призначення на різні державні посади.

Андрій Єрмак заявив, що подає заяви до СБУ та ДБР через відео, розповсюджене народним депутатом від “Слуги народу” Гео Леросом.

Згодом Лерос оприлюднив нові відео розмов брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака.

ДБР відкрило кримінальне провадження на Гео Лероса за поданням голови ОПУ Єрмака.