АПЛ готується оголосити про дострокове завершення сезону

Керівництво англійської Прем’єр-ліги збирається оголосити, що сезон, перерваний через коронавірус, не буде дограний. Таку заяву зробив спортивний директор «Удінезе» П’єрпаоло Марино.

«Федерація Бельгії вже прийняла рішення про завершення сезону, незважаючи на погрози санкцій з боку УЄФА. Англійська Прем’єр-ліга збирається випустити аналогічну заяву, тому що ситуація стає дуже і дуже серйозною. Чесно кажучи, я просто сподіваюся, що ми зможемо знову насолодитися футболом після коронавіруса. Неважливо, скільки часу це займе, нам просто потрібно вибратися з цієї небезпечної зони. Я переживаю за наступні сезони, а не за попередні», – цитує Марино Sportitalia.

Нагадаємо, що у «Удінезе» і англійського «Уотфорда» загальний власник – італійський бізнесмен Джампаоло Поццо.

3 квітня клуби АПЛ провели відеоконференцію, на якій обговорили ряд питань, в тому числі перспективи відновлення сезону. Було прийнято рішення відмовитися від відновлення сезону на початку травня або раніше. Ліга буде спостерігати за ситуацією з коронавірусом в світі і відштовхуватися від неї при прийнятті подальших рішень.

Раніше чемпіонат Бельгії став першим європейським футбольною першістю, який оголосив про дострокове завершення сезону. Президент УЄФА Александер Чеферін у відповідь пригрозив бельгійським клубам виключенням із єврокубків на сезон-2020/21.