Кличко просить уряд дозволити столиці впровадити другий етап ослаблення обмежень з 23 травня

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням дозволити столиці почати впровадження другого етапу ослаблення обмежень з 23 травня.

Про це Кличко заявив під час брифінгу.

Повідомляється, що Київ не відповідає одному критерію – кількість хворих на 100 тис. жителів міста. На сьогодні в Києві 15 хворих на 100 тис. жителів за норми 12 хворих на 100 тис.

“З 23 травня столиця планувала розпочати наступний етап ослаблення обмежень. Підкреслю: з дотриманням усіх норм та регламентів! Сьогодні Міністерство охорони здоров’я заявило, що Київ і ще 11 регіонів не відповідають критеріям ослаблення другого етапу обмежень”, – сказав Кличко.

“Тому я звертаюся до уряду з таким. Дозволити Києву розпочати другий етап послаблень. Але не всіх. А критично необхідних місту і бізнесу. Зокрема: відновити роботу наземного громадського транспорту і торговельних закладів в 1000 кв. м – з 23 травня. І не відкривати поки дитячі та спортивні майданчики. Метро відкрити, як і планували, 25 травня. Тому що в місті відбувається транспортний колапс”, – сказав Кличко.

Влада столиці чекає підтвердження уряду.

Раніше повідомлялося, що в Київській області не планують послаблювати карантин з 23 травня. Причина – один з факторів перевищує допустиму норму, а саме кількість нових випадків зараження коронавірусом протягом останніх 7 днів становить 13,9 осіб на 100 тис. населення (норма 12 осіб/100 тис. населення).

У Києві протягом доби зафіксовано 47 випадків зараження кронавірусом. Усього в столиці діагностовано 2522 випадки захворювання коронавірусом. За весь період зафіксовано 58 летальних випадків.