Шахтар в Києві розгромив Динамо

Донецький “Шахтар” у рамках 24-го туру Чемпіонату України переміг київське “Динамо” з рахунком 3:1.

Зазначимо, що вже на 19 хвилині було забито перший гол у цій зустрічі – капітан “біло-синіх” Сергій Сидорчук з-за меж штрафного завдав точного удару від стійки та, здавалося б, вивів свою команду вперед.

Утім, головний арбітр гри Катерина Монзуль скасувала цей м’яч через відмашку з боку захисника киян Дениса Попова по відношенню до Тараса Степаненка в момент удару Сидорчука. Остаточне рішення Монзуль ухвалила лише після перегляду системи VAR, яке в очних матчах “Шахтаря” та “Динамо” використовувалося вперше.

Після цього, рахунок в матчі було відкрито на 38-й хвилині. Після передачі Георгія Цитаїшвілі м’яч головою у сітку спрямував Віталій Буяльський, який вивів “Динамо” вперед.

“Шахтар” відігрався за хвилину, коли відзначився Марлос, якому результативний пас віддав Жуніор Мораес.

На 67-й хвилині Марлос відзначився вдруге. Остаточно питання про переможця на 74-й хвилині зняв Маркос Антоніо.

“Шахтар” переміг “Динамо” 3:1, набрав 62 очка та зміцнив лідерство. “Динамо” з 46 пунктами залишилося третім. Стільки ж балів має “Зоря”, яка випереджає киян за додатковими показниками.