Інтер заявив, що на канал здійснили збройний напад

На телеканалі «Інтер» заявляють, що пожежа у будівлі на вул. Щусєва, 26 сталася через збройний напад на офіс «Національні інформаційні системи» та підпал.102325

Про це повідомила прес-служба телеканалу.

«Скоєно збройний напад на офіс компанії «Національні інформаційні системи», що виробляє програми «Новини», «Подробиці», «Подробиці тижня». Здійснено підпал будівлі, знищено телевізійну студію», – йдеться у повідомленні.

В результаті здійсненого підпалу повністю згоріла студія програми «Подробиці». Кілька співробітників компанії отруїлися чадним газом, їм надається медична допомога. Одна співробітниця зламала під час пожежі ногу.

На телеканалі заявляють, що сьогодні, орієнтовно о 16.30 озброєна група людей в складі близько 15 осіб увірвалася в будівлю по вул. Щусєва, 26, в якій знаходиться компанія «Національні інформаційні системи». Нападники зробили кілька пострілів і підпалили будівлю.
«Інтер Медіа Груп» відкрито звертається до президента України із закликом втрутитися в ситуацію з метою відновлення законності і захисту від протиправних дій.

До Генеральної прокуратури, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції України подано заяву про скоєний злочин. «Інтер Медіа Груп» вимагає провести об`єктивне розслідування і гарантувати безпеку роботи засобів масової інформації», – наголосила прес-служба каналу.

Як повідомлялось, у Києві на вул. Щусєва, 26 під будівлею телеканалу «Інтер» невідомі спочатку підпалили шини, а потім кинули в приміщення димову шашку. Виникла пожежа.

Поліція затримала кількох осіб для з’ясування обставин пожежі.

За словами речниці столичного главку Оксани Блищик, близько 16:30 поліція отримала виклик на вул. Щусєва про те, що невідомі особи палять шини під офісом телевізійної продакшн студії. На місце вирушили автопатрулі поліції та слідчо-оперативна група Шевченківського управління поліції.

«З`ясувалося, що група осіб, приблизно 20 осіб, прийшли до будівлі, встановили туристичні намети та принесли шини. Згодом шини підпалили та кинули у будівлю, за попередньою інформацією, димову шашку. Почалася пожежа, причину і її осередок буде встановлено після проведення експертизи», – повідомила Блищик.

«Із будівлі евакуювали працівників. Кількох учасників події доставили в управління поліції для встановлення їхніх анкетних даних та надання пояснень. Після проведення перевірки слідчі дадуть правову кваліфікацію цій події», – додала представниця поліції

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *