«Реал» не зміг переграти «Вільярреал»

Мадридський «Реал» не зміг переграти «Вільярреал» на «Сантьяго Бернабеу» в матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії. Матч завершився рахунком 1:1.Реал

“Вільярреал” добре провів перший тайм. Гості майже нічого не дали зробити фаворитові. Був удар з близької відстані від Бензема – воротар видав класний сейв. Були дальні неточні удари від Роналду і Бейла – і все. В іншому атаки “вершкових” розбивалися об надійний захисний мур “жовтої субмарини”.

Втім, “Вільярреал” не лише відбивався. Гості гостро жалили суперниками своїми атаками / контратаками. З ударом Черишева з лінії штрафного майданчика ледве впорався Касілья, Сансоне схибив ударом після подачі кутового. А от на компенсованій до першого тайму хвилині гостям вдалася результативна дія. Трігерос вийшов на ударну позицію, пробив – і м’яч в штрафному майданчику влучив у руку Серхіо Рамосу. Арбітр без вагань вказав на позначку. Бруно Соріано спокійно реалізував.

У самій кінцівці першого тайму Серхіо Рамос зіграв рукою в своїй штрафній і арбітр призначив пенальті у ворота королівського клубу. Бруно Соріано реалізував 11-метровий у стилі Антоніна Панянки, виконавши удар «черпаком» по центру воріт.

Після перерви «Реал» заволодів територіальною перевагою і Рамос виправився, вигравши верхову дуель у захисників «Вільярреала». Однак більшого підопічним Зінедіна Зідана домогтися не вдалося.

1:1 – “Реал” втратив два очки, але не втратив лідерської позиції.