Кубок захисника України виграв Полк Дніпро-1, онлайн-транляція матчу (фото)

Полк Дніпро-1 на стадіоні «Локомотив» в місті Києві виграв у серії пенальті футбольний турнір «Кубок Захисника України» у Збірної журналістів.

????????????????????????????????????

Збірна журналістів зайняла друге місце на турнірі, перемігши в півфіналі Батальйон Кульчицького з рахунком 5:0.

dsc_7651

Головний партнер команди Збірна журналістів України – Burisma.

В фінальному серії пенальті Журналісти поступилися команді Полку Дніпро-1.

dsc_8070

Полк Дніпро-1 3:0 Збірна журналістів.

На третьому місці опинилась команда Патрульна поліція, яка перемогла Батальйон Кульчицького з рахунком 1:0.

dsc_7659

Організаторами футбольного матчу виступили: Федерація футболу України, Благодійний фонд «Розвиток футболу України» та ІА «Центр новин».

Інформаційні партнери: ІА «Центр новин», генеральний радіопартнер «Авторадіо», газета «Вечірні вісті», телепрограма «Чистоnews»(1+1), телеканали: 5 канал, «News one», «INTV», «Футбол 1» та «Футбол 2».

Спонсор води для команд «Росинка» – створює смак, створює настрій!

dsc_7718

Основна мета матчу – зібрання коштів для оснащення спортивного майданчика для дітей із зони АТО (селище Комишуваха, Попаснянського району, Луганської області).

За результатами першого тайму, Збірна журналістів виграє у Батальйону Кульчицького з рахунком 4:0. Голи забили Олег Шосталь, 112 канал, дублем відзначився Тигран Мартиросян 112 канал, і 4 м’яч забиває Олександр Карапетян.

dsc_7711

Під час другого тайму рахунок став 5:0 на користь Журналістів. Гол забиває Артем Гагарін.

Розпочався перший тайм в якому грають Полк Дніпро-1 і  Патрульна поліція. В другому таймі також рахунок поки що не відкрито.dsc_7814Попередження отримав Антон Одинцов, 81 номер “Патрульна поліція”.

Матч між командами Патрульної поліції та Полком Дніпро-1 закінчився. Підсумковий рахунок 0:0. Команди готуються бити післяматчові пенальті!

Богдан Проценко забиває перший гол за Патрульну поліці.

dsc_7824

Владислав Зайцев зрівняв рахунок у серії – 1:1.

dsc_7825

Олексій Савкін знову виводить Патрульну поліцію вперед.

Владистав Філіпов – 2:2.

Руслан Петренко забив за Патрульну поліцію!

Андрій Ісенко реалізував пенальті за Полк Дніпро-1!

Олександр Головицький забив за Патрульну поліцію!

Михайло Камінський реалізував пенальті за Полк Дніпро-1! 4:4 – у серії…

dsc_7835

Ігор Гончаренко з команди Патрульної поліції не реалізував пенальті. Голкіпер Дніпра-1 Данило Дєвушкін блискуче відбив удар суперника!

Данило Полонський реалізовує п’ятий пенальті за Полк Дніпро-1!

Дніпро-1 виходить у фінал турніру!

dsc_7842

dsc_7844

Збірна журналістів і Полк Дніпро-1 отримують останні передматчеві настанови перед початком фінального матчу.

Фінальний матч Кубку Захисника України розпочався. В першому таймі матчу м’яч з центра поля розігрували гравці Дніпра-1.

dsc_8040

Трибуни активно підтримують команду журналістів, які наразі більше володіють м’ячем і більше грають на половині поля Полку Дніпро-1.

На матч прибула голова Патрульної поліції України Хатія Деконаїдзе, але, на жаль, для очільниці українських полісменів, її команда свій матч програла.

dsc_7962

Тим часом Дніпро-1 створив перший небезпечний момент у матчі. Владислав Зайцев пробивав по центру воріт журналістів – м’яч попав прямо у руки голкіпера.

dsc_7928

Останні кілька хвилин Збірна журналістів напосідала на ворота Полку Дніпро-1, подаючи кутові, але на полі поки більше боротьби, ніж футболу. У матчі зіграно 14 хвилин. Рахунок – 0:0.

Перший тайм фінального матчу завершився без голів.

dsc_7925

Збірна журналістів розпочала другий тайм матчу з центру поля.

dsc_7994

Журналісти знову активніше почали тайм.

Максим Горобець з Полку Дніпро-1 з меж штрафного майданчика пробивав по воротам журналістів… Набагато вище воріт.

Ще одна пожежа в штрафному журналістів, яким вдалося винести м’яч подалі і швидко вибігти в контратаку, але до небезпеки в штрафному Дніпра-1 справа не дійшла.

Журналісти небезпечно розіграли кутовий, пробили з меж штрафного, але надійно зіграв вротар Дніпра-1.

Журналісти продовжують насідати на ворота Дніпра-1, але марнують момент невдалим ударам. 6 хвилин до кінця матчу.

dsc_7942

“Бий-біжи, комон-комон, граєм-граєм”… Екс-наставник “Динамо” Київ Олег Блохін позаздрив би виконавській майстерності, яку демонструють команди останні хвилини.

Матч завершився з рахунком 0:0. Нас Чекає ще одна серія пенальті…

Збірна Журналістів розпочала серію пенальті. Тигран Мартиросян не реалізував свою нагоду.

dsc_8065

Дніпро-1 реалізував свою нагоду. Владислав Зайцев забив пенальті – 0:1

dsc_8067

Богдан Машай не реалізує другий пенальті за журналістів.

Владислав Філіпов впевнено реалізує свій момент – 0:2.

Олексій Сорочинський не реалізовуює черговий пенальті. Шанси журналістів на перемогу різко зменшилися.

Андрій Ісенко з Полку Дніпро-1 реалізовує третій пенальті своєї команди – 0:3.

Команда Полку Дніпро-1 стає переможцем Кубку Захисника України! Трибуни оваціями вітають переможців!

Полк Дніпро 1

dsc_7856

Одразу після цього розпочався матч за третє місце між Патрульною поліцією та Батальйоном Кульчицького.

Патрульна поліція в другому таймі перемогла Батальйон Кульчицького з рахунком 1:0 і посіла третє місце на турнірі.