Декларація Парасюка: Мамин бізнес, торгівля секонд-хендом, машина та Святий Миколай

Виглядає, своїм рішучим виходом на сцену Майдану, Парасюк робив останню відчайдушну спробу захистити мамин бізнес.Він знав, якщо революція не переможе – регіонали відіжмуть родинний прибуток, який годує усю сім’ю і становить майже 1 млн грн. А коли все стало на місця, а Володя став депутатом, він написав листа до святого Миколая…

Такі висновки можна зробити з е-декларації не звичайного підлітка з Майдану, а народного депутата від Львівщини Володимира Парасюка.

Всі ми родом з дитинства. І дуже добре, якщо воно не полишає нас впродовж усього життя. Саме з дитинства наші фантазії, наші заповітні мрії, наша щирість та безпосередність, наша посмішка і бажання щодень дізнаватись нового.

Та життя вносить корективи і приходить час, коли тобі слід приймати дорослі рішенні, робити дорослі вчинки.

Звичайно ж, Революцію Гідності можна вважати проявом щирості, чистоти та радості. Саме Майдан змусив нас знову повірити у здійснення мрій.

А далі треба було починати важко, довго і наполегливо працювати.

Однозначно, вчинок Парасюка на Майдані переломив хід подій. Він перетворив, ще підвладний романтиці, гурт людей у цілеспрямовану силу, яка змела старий режим, переконала нашого найлютішого ворога у незворотності змін та повернула до життя Європу та й увесь світ.

Та сам Парасюк, навіть ставши депутатом, не осягнув метаморфозів українського суспільства та й світу загалом.

Його вибрики з криком, пустослів’ям та рукоприкладством однозначно не вписуються у контекст майже дорослої дитини, не кажучи вже про зрілого державного мужа, який втілює у своїй країні свої найсокровенніші мрії. Зараз він, навіть більше схожий на сусідського чекіста-гопника чи мерзенного тітушка.

Державницької позиції і розуміння значення антикорупційних реформ, та їх частини е-декларації, у нього, на жаль, не з’явилось.

Журналісти та соцмережі вже потішаються з декларації Парасюка, де річ, яку і не конче декларувати, записана як подарунок від Св. Миколая.

Та далі і не заходять. А значно цікавішим є пункт, де основним прибутком його сім’ї, а це майже 1 млн грн, є бізнес матері. У реєстрі ЄДР він зареєстрований під основним КВЕДом (код виду економічної діяльності – ред.) «роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах», тобто, найбільш імовірно, це є торгівля вживаними речами, або, як в народі прийнято називати, секонд-хендом.

Саме цей бізнес, в поєднанні зі зарплатою народного депутата у сумі 75,5 тис грн, дозволили Володі Парасюку придбати автомобіль Skoda SuperB, вартістю 353 тис грн, неспокійно займатися депутатською діяльністю та нести витрати на чисельні позови та судові тяганини.

«Життя – це гра», казав класик, але шкода, що дехто, навіть здійнявшись на нові висоти, так і не виріс з рівня провінційного КВНщика.

(за записами -Аналітична група ІА ZIK )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *