Ветерани збірної України з футболу стали чемпіонами турніру пам’яті Андрія Гусіна

Сьогодні, 13 грудня у манежі клубної бази “Динамо” в Кончі-Заспі відбувся турнір, присвячений пам’яті Андрія Гусіна. У ньому взяли участь чотири команди: Збірна ветеранів київського “Динамо”, ветерани львівських “Карпат”, ветерани збірної України та Збірна журналістів України з футболу.dsc_9574

Переможців Кубку вирішила серія післяматчевих пенальті. Фінальна гра закінчилась з рахунком 3:2 на користь Ветеранів Збірної України з футболу проти команди Ветеранів “Динамо”, за яку виступали сини Андрія Гусіна – Андрій та Іван.

dsc_9560

dsc_9914

Футбольний турнір між командами розпочався з вступного слова матері Андрія – Валентини Гусіної.dsc_9565

Вона відзначила, що це вже є другий такий турнір пам’яті про видатного футболіста та тренера Андрія Гусіна.

“Дякую командам, що сьогодні зібралися тут, і берете участь в турнірі пам’яті нашого сина, вашого друга і колеги по футбольному полю. Для всіх нас дуже важливо: Андрій в пам’яті вболівальників, всі його заслуги перед футболом і Україною не залишилися непоміченими», – сказала Валентина Гусіна.

В першій запеклій грі ветеранівська збірна з футболу зіграла проти Ветеранів Карпати. Два тайми по 25 хвилин визначили переможців серед Збірної Ветеранів, за яку грав знаменитий Анатолій Тимощук.

Тимощук

????????????????????????????????????

dsc_9583

В другій грі змагалися Ветерани Динамо та Збірна журналістів з футболу. В команді ветеранів були такі метри українського футболу, як Сергій Ребров, Владислав Ващук, Василь Кардаш, а саме головне на поле з динамівцями вийшли сини Андрія – Андрій та Іван Гусіни.

dsc_9693

Журналісти були представлені каналами “News one”, “112” канал, ІА Центр новин, канал Футбол 1, 2 і “2+2”, телеканал Рада, “5 канал”, Авторадіо.

В першому таймі, журналісти закотили автогол, що і задало азарту гравцям “Динамо” йти вперед і перемагати.

dsc_9634

На 40 хвилині матчу за Ветерани Динамо другий м’яч забиває Андрій Гусін.

dsc_9716

Наступний точний удар по воротах журналістів приносить Андрію Гусіну дубль. І на останніх хвилинах другого тайму, Андрій робить хет-трик. Батько б пишався Тобою!

Гусін

dsc_9738

Рахунок стає 4:0 на користь Ветеранів “Динамо”.

dsc_9613

Збірна журналістів з футболу після поразки від “Динамо” тільки оговталась в грі за третє місце проти Ветеранів львівських Карпат. На 10 хв першого тайму забиває Тигран Мартиросян (112 канал). Рахунок 1:0 на користь журналістів.

dsc_9811

dsc_9826

В другому таймі, на 37 хвилині рахунок став рівним, забиває гравець Карпат Юрій Кудібов.

dsc_9771

Другий тайм не показав гольових подач, і розпочалась серія пенальті, де спритнішими виявились журналісти, 4:2 і Збірна журналістів з футболу займає третє місце в турнірі.

dsc_9868

У фінал-дербі, зіграли Ветерани Збірної України з футболу та Ветерани Динамо.

dsc_9880

Матч виявився цікавим на пенальті всередині таймів, рахунок на користь Динамо відкриває Сергій Федоров. Андрій Гусін забиває другий гол за Динамо.

З пенальті користь приносить команді Олег Шелаєв, і вкінці робить дубль на користь Збірної України. Рахунок 2:2 і розпочалась серія післяматчевих пенальті, яка вирішила переможця – Ветеранів Збірної України – 3:2.

dsc_9923

Нагороджували команди почесні гості турніру та батьки Андрія Гусіна – Леонід і Валентина Гусіна.

15555654_1236483563098792_143961016_n

Перед переможцями турніру виступив Віце-президент Федерації футболу Василь Орлецький, який розповів, що в Путилах, Чернівецької області стадіон назвуть на честь Андрія Гусіна.

З невеликого селища Путила родом мама Андрія, Валентина Василівна, тут в дитячі роки часто відпочивав майбутній футболіст, та й ставши професійним спортсменом не забував навідуватися на свою малу батьківщину.

“Ми всі будемо пам’ятати знаменитого динамівця, семиразового чемпіона України, чотириразового володаря Кубка України, півфіналіста Ліги чемпіонів і учасника Кубка світу-2006. Це не перший і не останній турнір пам’яті Андрія Гусіна” – зазначив Василь Орлецький.

Отже четверте місце зайняли Ветерани “Карпати”, третє місце – Збірна журналістів України з футболу, срібло у Ветеранів “Динамо”