Суд над Єфремовим можуть провести в Луганській області

Найближчим часом Єфремов завершить ознайомлення з матеріалами досудового слідства, і після цього буде прийнято рішення про місце проведення судового процесу.

Суд над колишнім народним депутатом від Партії регіонів Олександром Єфремовим можливо проходитиме в Луганській області. Про це заявив Генпрокурор Юрій Луценко під час прес-конференції в Краматорську.

“Думаю, найближчим часом Єфремов завершить ознайомлення з матеріалами досудового слідства і після цього буде прийнято рішення про місце проведення судового процесу. З великою імовірністю можу сказати, що це буде Луганська область. Це буде і політично, і юридично правильно. За місцем скоєння злочину і саме там, де ідеологи сепаратизму відчинили двері війні”, – сказав Луценко.

Нагадаємо, 1 серпня Печерський райсуд узяв під варту екс-голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, Єфремову інкримінується пряма підтримка злочинної організації “ЛНР”, а також незаконне заволодіння майном “Луганськвугілля”.

Рішенням суду Єфремова залишили під вартою до 22 січня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *