Активісти зірвали представлення прокурора Львівської області

Перед запланованим представленням до приміщення прокуратури Львівської області зайшли представники кількох громадських організація – ГО «Розвиток громади», «Рабів до раю не пускають», Спілки учасників АТО. Вони увійшли до залу, де мало відбутися представлення, зайняли місця, зокрема у президії, та заявили, що виступають проти непрозорого призначення.

З собою активісти принесли яйця, томатний сік та зібрані гроші начебто на квиток новопризначеному прокурору до Житомира, де він досі обіймав посаду.

Як наголосив керівник ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, активісти проти призначення обласного прокурора без обговорення з громадськістю Львівщини. Окрім того, він наголосив, що Віталій Мякішев – людина Шокіна.

Активісти також розмістили на столі президії прокуратури листівки з написами «Ми не допустимо руки Шокіна та парашутистів у Львові», «Львів ніколи не приймав парашутистів», «Громадські організації Львівщини проти парашутистів-сепаратистів».

За словами Спринського, новопризначений керівник та представники прокуратури Львівщини запросили активістів на перемовини.

Представники громадських організацій очікують оголошення конкурсу на посаду прокурора Львівщини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *