Директора дитячого табору “Вікторія” заарештовано на два місяці

Київський районний суд сьогодні обрав запобіжний захід для затриманого директора табору “Вікторія” Петроса Саркісяна, який був затриманий поліцією за підозрою в порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель дітей і величезний матеріальний збиток, повідомляє “Думская“.

Як зазначає видання, слідчий і прокурор вимагали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. У свою чергу захист просив суд про більш м’яку міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту або застави в розмірі 300 тис. грн, посилаючись на те, що підозрюваний – інвалід другої групи і у 2011 році йому зробили операцію на серці.

Але в підсумку суддя задовольнив клопотання слідчого в повному обсязі — наступні 60 діб Саркісян пробуде в СІЗО.

Сам директор муніципального табору пояснив, що не міг виконати припис ДержНС про усунення несправностей у пожежній сигналізації, оскільки цим мала займатися вищестояща інстанція. За його словами, управління інстанції не виділяло кошти на усунення неполадок із сигналізацією, оскільки дерев’яні корпуси не було взято на баланс.

У результаті суддя доручив вивчити заяву підозрюваного.

Як повідомлялося, в ніч на 16 вересня в одеському таборі “Вікторія” сталася масштабна пожежа. На той момент в таборі перебували 42 дитини. Троє з них загинули, двох госпіталізовано. Кримінальне провадження відкрито за ознаками ч. 2 ст. 270 КК України “Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки”. Директора табору затримали в порядку ст. 208 КПК.