Суд відмовився повертати Манафорту вилучені при обшуку записи

Суддя окружного суду округу Колумбія Емі Берман Джексон відмовилася повернути колишньому керівнику передвиборчого штабу Дональда Трампа Полу Манафорту записи, вилучені при обшуку його будинку у Вірджинії.

Читати

Трамп вважає, що Путін як лідер РФ відповідальний за втручання у вибори США

Президент США Дональд Трамп вважає, що Володимир Путін як російський лідер особисто несе відповідальність за російське втручання в американські президентські вибори 2016 року.

Читати

ЄК розпочне санкційну процедуру проти Угорщини через пакет законів “Стоп Сорос”

Єврокомісія (ЄК) має намір вже в четвер почати санкційну процедуру проти Угорщини через схваленого раніше парламентом країни пакету законів “Стоп Сорос”, який передбачає кримінальне покарання для організацій, що підтримують нелегальну імміграцію.

Читати

НАБУ і САП обвинувачують у топ-корупції 226 чиновників

У роботі детективів Національного антикорупційного бюро України та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, станом на кінець червня 2018 року, перебувають 683 кримінальні провадження. Статус підозрюваних у них мають 163 особи.

Читати

Хейлі: РФ, Китай, Куба і Єгипет виступали проти реформи Ради з прав людини ООН

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі вважає, що Росія, Китай, Куба і Єгипет чинили опір реформі Ради з прав людини ООН, що стало однією з причин виходу США з цієї структури.

Читати
1 2 3 4,600