На Житомирщині СБУ вилучила незаконно видобутого бурштину на 5 млн гривень

Групу “цеховиків”, які займалися скупкою і обробкою незаконно видобутого бурштину для подальшого його перепродажу і переправлення до Близького Сходу, викрили в Житомирській області співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Читати

Суд відклав на завтра розгляд клопотання про продовження запобіжного заходу Розенблату

Солом’янський районний суд міста Києва відклав на п`ятницю, 18 серпня, розгляд клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про продовження запобіжного заходу народному депутату Бориславу Розенблату.

Читати

Російські спецслужби готують в Україні теракти й убивства відомих діячів, – Грицак

Служба безпеки України має оперативну інформацію про активізацію розвідувально-диверсійної діяльності російських спецслужб на території України — за останній місяць правоохоронці виявили три диверсійні групи, які готували теракти в Україні. 

Читати

Бойовики вимагають від медзакладів приймати російських військових у цивільному одязі й реєструвати як місцевих – розвідка

На Донбасі окупанти вимагають від керівників медичних закладів приймати загиблих та поранених російських військових лише у цивільному одязі й реєструвати їх як місцевих жителів.

Читати
1 2 3 2,848