“Збірна журналістів України” стала володарем «Кубку Дніпра»

Напередодні товариського матчу між Збірною України та Збірною Нігерії, відбувся благодійний матч за “Кубок Дніпра” між Збірної журналістів України та Ветеранів ФК “Дніпра”.

10 вересня на стадіоні “Олімпійські резерви” відбувся «Кубок Дніпра» між Збірною Ветеранів «ФК Дніпро» та «Збірною журналістів України».

Основною метою благодійного матчу стала допомога дітям-переселенцям зі Сходу України.

Організаторами виступили: Українська Асоціація футболуУкраїнська Прем’єр-ліга, Інформаційне агентство «Центр новин», Федерація футболу Дніпропетровської області.

Інформаційними партнерами стали: «34 канал», «9 канал», «Відкритий канал».

Титульний спонсор Збірної журналістів: «Sinta-D».

Перед початком матчу до команд з вітальним словом звернувся Президент Федерації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів.

Очільник федерації  сказав, що “Кубок Дніпра” проходить вперше і стане щорічним матчем, який об’єднав між собою зірок українського футболу та журналістів.

“У нас в м. Дніпро повертається великий футбол. Напередодні “Кубку Дніпра” відбувається матч Збірної України проти Збірної Нігерії. Бажаю усім гарного настрою! Хай переможе сильніший!”, – відзначив Андрухів.

У першому таймі сили були рівними. Ветерани Дніпра вражали своєю майстерністю, а журналісти мали декілька влучних моментів, серед яких з подачі  був забитий перший гол.

На 32 хвилині відзначився талановитий гравець Вадим Дробашко, який відкрив рахунок – 0:1.

Але ветерани не довго засмучувалися, і вже на 37 хвилині з пенальті Дмитро Котик зрівняв рахунок.

У другому таймі господарі поля могли відігратися, але ворота журналістів вправно захищав Ярослав Твардовський. Вже скоро, гості отримали перевагу. Павлюченко Костянтин влучним ударом у ворота Збірної журналістів перериває нічийний результат-2:1. На 50 хвилині Дмитро Тимохін з подачі В’ячеслава Шевчука забиває гол і зрівнює рахунок матчу-2:2.

В результаті, серія пенальті вирішила долю Кубка Дніпра (2:4).

Перед церемонією нагородження з вітальним словом звернувся  Перший Віце-Президент УАФ Вадим Костюченко.

“Вважаю, що Ветерани більше залужили завоювати “Кубок Дніпра”, але перемогла молодість! Вітаємо команду журналістів з перемогою, які присвятили свою гру дітям-переселенцям, які відвідають матч Україна – Нігерія”, – сказав Костюченко.

Крім того, організатори матчу відзначили кращих гравців “Кубку Дніпра”:

Кращий воротар-Твардовський Ярослав.

Кращий захисник-Шевчук В’ячеслав

Кращий півзахисник-Плотко Ігор

Кращий нападаючий-Дробашко Вадим

Ветерани ФК “Дніпра” – Збірна журналістів України – 2:4 (2:2)

Голи: Дробашко, Котик, Тимохін, Павлюченко;

Склади команд:

Ветерани ФК «Дніпра»:  Городов Валерій, Медин Микола, Жилкін Геннадій, Башкиров Сергій, Чередник Олексій, Яковенко Дмитро, Горілий Володимир, Гревцов Юрій, Червоний Олександр, Павлюченко Костянтин, Плотко Ігор, Шелаєв Олег, Грицай Олександр, Лябик Василь, Головань Олег, Дмітрєв Євгеній, Таран Олег, Полунін Андрій, Федоренко Микола, Назаренко Сергій, Рикун Олександр, Протасов Олег, Павелко Андрій, Андрухів Віктор, Маркевич Мирон, Яровенко Євген, Пучков Сергій, Котик Дмитро, Таран Олег, Лисенко Олександр.

Тренери: Яровенко Євгеній, Лисинеко Олександр

Збірна журналістів України: 14 Твардовський Ярослав, (Динамоманія), 13 В’ячеслав Шевчук, найпрофесійніший експерт і ведучий каналу Футбол, 7 Іван Узунов, Українська правда, 8 Володимир Шемулянський, Перший національний, 5 Олександр Кісткін, 11 Вадим Дробашко, ІА “Центр новин”, 75 Олександр Полуєв, 7 канал, 15 Леонід Францескевич, Одеса онлайн, 22 Юрій Чміль, Еспресо ТВ, 72 Артем Шевченко, прес-секретар міністра внутрішніх справ, 10 найкращий коментатор України та каналу Футбол Андрій Столярчук, 3 Вадим Тахтерін (Наше місто), 34 Дмитро Москаленко (34 канал), 95 Артем Гагарін (1+1), 9 Анатолій Шинкаренко (9 канал), 55 Олександр Двойнісюк (Миколаївські новини), 12 Сергій Теодорович, (Відкритий канал), 19.Дмитро Тимохін (ІА «Україна інформ), 77 Артур Раслін, 13-річний чемпіон юнацьких збірних м.Дніпра, 18, Тарас Дутко, 2+2, 17 Тимур Самосудов, (Футбол UA).

Президент і тренер команди: Ольга Витак

Нагадаємо, за підтримки Федерації футболу України, ІА “Центр новин” утворилась нова футбольна команда «Збірна журналістів України». Команда журналістів бере участь в благодійних матчах під патронатом ФФУ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Результатом 1-го «Парламентського Кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення 2-го «Парламентського Кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишувасі, Попаснянського р-ну, Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами третього «Парламентського кубку 2018» понад 50 дітей м.Краматорська отримали футбольну форму та екіпіровку. Результатами «Кубку Одеси – 2016, 2018» стала закупівля футбольної екіпіровки та спортивного спорядження дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Збірна журналістів України висловлює подяку компанії «Sinta-D» за допомогу в організації поїздки команди до Дніпра.